Regulamin sesji świątecznej

 1. Adres sesji: Krakusa 18/6 Kraków
 2. Kilka dni przed sesją proszę o informację na temat tego ile osób będzie uczestniczyć w sesji oraz jeśli będą obecne dzieci w jakim są wieku.
 3. Jeśli nie decydują się Państwo na moje stylizacje, proszę na sesję przybyć już ubranym w stylizację, w której wykonane mają być pierwsze zdjęcia – scenka na tle kredensu w odcieniach bordo, brązu oraz czerwieni – rekomendowane odcienie ubioru czerwień, zieleń. Kolejna scenka biała – stylizacje w kolorach czerwieni, bordo, beż.
 4. Proszę o przybycie na sesję nie wcześniej jak 15 min przed rozpoczęciem oraz proszę o punktualność. Spóźnienie jest równoznaczne ze skróceniem czasu sesji.
 5. Zdjęcia do wyboru będą wysłane w ciągu 2 dni roboczych od dnia sesji.
 6. Zdjęcia zostaną udostępnione w galerii. Zdjęcia są surowe tzn. nie zostały poddane obróbce graficznej. Po wyborze zdjęć zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce. Wykonuję retusz podstawowy (kolorystyka, światła, tło, skóra, delikatna poprawa sylwetki) – nie wykonuję retuszu ubrań, fryzury, nie robię dodatkowego makijażu oraz malowania paznokci w programie graficznym . Nie wykonuję również fotomontażu. Wszystkie tego typu życzenia będą indywidualnie wycenione.
 7. Klient rezerwując sesję godzi się na styl obróbki fotografa.
 8. Po otrzymaniu galerii proszę o wybór zdjęć do 2 dni roboczych.
 9. Dodatkowe ujęcia płatne są 40 zł /szt. z góry
 10. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej zostaną wysłane do 14 dni roboczych od daty wyboru zdjęć w galerii
 11. Nie ma możliwości zakupu zdjęć nieobrobionych
 12. O odbiorze odbitek będę bezpośrednio informować. Czas realizacji jest uzależniony od terminowości drukarni i może wahać się nawet kilka dni.
 13. Odbitki będzie można odebrać osobiście oraz otrzymać przez InPost ( paczkomat ) koszt wysłki leży po stronie klienta.
 14. Ujęcia przechowuję do 6 miesięcy od daty zamówienia, po upływie tego czasu pliki są kasowane.
 15. Publikacja zdjęć w mediach społecznościowych – opublikowane mogą zostać tylko zdjęcia z moim logo oraz z oznaczeniem mojego profilu.
 16. Fotografowanie i kręcenie filmików własnym sprzętem, a następnie udostępnianie ich w internecie jest możliwe tylko za zgodą fotografa.
 17. Wszystkie ewentualne szkody, zniszczenie sprzętu powstałe z winy ( nawet nieumyślnej) klienta lub jego podopiecznych będą skutkować naprawieniem przez niego szkody lub zapłaty za nią.
 18. Klient wyraża zgodę na publikację zdjęć w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Fotografa.
 19. Rezerwacja sesji wiąże się z akceptacją regulaminu